0546 958 8321
Sosyal Medya Hesaplarımız

Samet Kadıoğlu | Farmasi Rehberi

Anasayfa » Samet Kadıoğlu | Farmasi Rehberi

Herkese merhaba. Ben Samet Kadıoğlu. Bu sitenin (farmasirehberi.com) ve Farmasi Rehberi uygulamasının sahibiyim. Bu yazımda Farmasi’de nasıl web sitesi kurarak ve reklam vermeden yükseldiğimi anlatacağım.

Network marketing işleri veya bu tarz başka işlerle ilgili hiç bilgim yoktu. Sadece web sitesi kurmak ve yönetme hakkında bilgim vardı. İlk başta hangi işi yapabilirim diye araştırırken karşıma Farmasi çıktı. Yerli malı, bitkisel ürün olması ve hayvan deneyi yapmaması benim için yeterli sebeplerdi.

İlk web sitemi (www.farmasili.com) hemen kurdum (1 Ocak 2016) . Farmasi hakkında kendi araştırdığım ve öğrenediğim konuları, ürün tanıtım yazılarını yazmaya başladım. İlk internetten üyemi ikinci ayımda yapmaya başladım.

Kişisel satış yapamayacağımı düşünerek başladığım bu işte iyi satışlar yaptım. Satışlarım gelen olumlu tepkilere göre artmaya başladı. Bu süre içerisinde ürünleri tanıdım ve ürün önermeye başladım.

Web sitemin içeriklerini artırdıkça yeni yeni üyeler gelmeye başladı. Üye sayım arttıkça kazancımda artmaya başladı. 14 ay sonra hedeflediğim Müdürlük seviyesine ulaştım (ortalama 200 alt üye ile). Daha sonra kendi şirketimi kurarak stopaj kesintisini de almaya başladım (Prim kazançlarımı aşağıda açık olarak paylaşılmıştır). 3 ay sonra da daha daha özel bir site yapmak için www.farmasirehberi.com‘u kurdum ve farmasili.com’u oraya yönlendirdim. Bu sefer ürün tanıtımlarından daha çok girişimcileri bilgilendirmek amacıyla yazılar yazmaya başladım. Bir girişimci nasıl gelişmeli, prim sistemi nasıl işer ve sistem nasıl kullanılır gibi bir çok yazı ve video ile grubumdan olsun veya olmasın her yeni üyeye yardımcı olmaya çalıştım. Böylelikle bir yandan üye eklerken bir yandan da girişimcileri bilgilendirmeye başladım.

Farmasi Rehberi‘ni kurduktan sonra Farmasi Rehberi uygulamasını da projeme ekledim. Üye bulmanın yanı sıra girişimcilerin de işlerini kolaylaştırmaya çalıştım. Web siteme ve uygulamama günlük gelen tekil ziyaretçi sayısı 3.000-5.000 arasında değişmektedir. Ayrıca uygulamayı da indiren kişi sayısı 85bin’dir(PlayStore+AppStore). Site ve uygulamanın ek geliri (Google Reklamları) 1.500 TL civarındadır. Böylelikle bir gelir kapısı daha açmış oldum.

Başlangıçta ayda 10-20 üye eklerken son 2 ayda aylık üye ekleme sayım 200-300 civarına kadar çıkmıştır. Ekleme işlemlerini yaparken kesinlikle kendime değil üyelerime, üyelerimizin de üyelerine ekleyerek çalıştım. Böylelikle kişilerin en zorlandığı şey olan üye ekleme kısmını elimden geldiğince karşılamaya çalıştım. 4 ay Müdür ve 16 ay da Direktör olarak kazanç elde ettim. 20 aylık sadece prim kazancım 76.850TL‘dir. İkinci müdürümü de en yakın zamanda çıkartıp altın daha sonrada platin olmak için çalışıyorum.

Web sitesi kurmak isteyen arkadaşların mesajları yoğunlaştığı için onlara özel bir kampanya hazırlamaya karar verdim. Bu kampanya ile rahat bir şekilde benim yaptığım işleri yaparak seviyelerini yükseltebilirsiniz. Bunun için tek önemli şey web sitenize kopya olmayan özgün içerikler yazmaktır.

Web sitesi detayları için bu linki inceleyebilirsiniz: https://farmasirehberi.com/farmasi-web-sitesi-satisi

Bu web sitesi paketi ile nasıl site kuracağınızı, nasıl reklam vereceğinizi ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini ayrıntıları ile vereceğim. Hem internet ortamında bir web siteniz olacak hemde kendinizi geliştirerek yeni projeler yapabileceksiniz.

Farmasi Blog