0546 958 8321
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yeni Danışman Nasıl Eklenir?

17 kez görüntülendi
Yeni Danışman Nasıl Eklenir?

Farmasi danışmanı olduktan sonra hemen ekip kurmaya başlayabilirsiniz. Bunun için üç yöntem vardır. Birincisi siteme giriş yaparak kendi paneliniz içinden üye yapmak. İkincisi ise sponsor link göndererek üye yapmak. Üçüncüsü ise kişi Farmasi resmi web sitesindeki kayıt formunu doldururken sponsor bilgilerine sizin sponsor kodunuzu girmesi ile olur.

Bunların farkı ise ilk yöntemde kişinin bütün bilgilerini siz alırsınız ve eklersiniz. İkinci yöntemde internetten elektronik posta, sosyal medya ve bunun gibi araçlarla size özel hazırlanmış linki yollayarak kişilerin kendi kayıt işlemini yapmasını sağlarsınız. Üçüncü yöntem de ikinci yöntemle hemen hemen aynı mantıktadır. İkisinde de üye olacak kişiler formları kendileri doldururlar. Sadece üyenizin sponsor kodunuzu bilmesi ve kayıt aşamasında iken formdaki sponsor kodu bölümüne yazması gerekmektedir.

Birinci Teknik - Panelden Danışman Ekleme

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta açılan menüden Yeni Üye Kayıt butonuna basıyoruz.

Butona bastıktan sonra önümüze yukarıdaki görsel çıkacaktır. Buradaki alanı doldurduktan sonra en altta bulunan Kaydet butonuna basıyoruz ve yeni kayıt işlemini tamamlıyoruz.

Notlar:

 • Sponsor Seçiniz yazan yerde kendi isminizi seçmelisiniz. Eğer alt üyenize üye kayıt yapacaksanız onların isimlerini de seçebilirsiniz.
 • E-Posta adresi  şart değildir ama eğer e-postası varsa mutlaka ekleyin. İleride şifre hatırlatma gibi işlemleri alt üyeniz e-posta hesabından yapacaktır. Müşteri hizmetlerini aramadan şifresini mail adresine alabilir.
 • Adres siparişlerin gönderilmesi gereken adres girerseniz ilk siparişte yeni adres eklemeye çalışarak zaman kaybetmezsiniz. Posta kodunu bilmiyorsanız 00000 ekleyebilirsiniz. Bazen posta kodu olmayan adresler sisteme eklenmiyor. Mutlaka posta kodu yerini doldurunuz.
 • Telefon bölümünü tekrar kontrol etmekte fayda vardır. Hatalı olduğu zaman düzeltmesini sadece müşteri hizmetleri yapmaktadır. Şifrenin hemen ulaşması için hatasız eklemeniz çok önemlidir.

İkinci Teknik - Sponsor Linkle Danışman Ekleme

Panelimizde bulunan “Kişisel Bilgilierm” menüsünün en altında bulunan Sponsor linkteki bize özel olan linki kopyalıyoruz.

Bu linki yolladığımız kişi kayıt olduğu zaman direk sizin (link sahibinin) bir alt üyesi olarak eklenir.

Üçüncü Teknik - Sponsor Kodu ile Kayıt

Farmasi danışmanı olan herkesin T.C. numarası gibi sabit bir danışman kodu vardır. Bunu sisteme giriş yaptığınızda sağ üst tarafta görebilirsiniz. Sıfır ile başlayan 7 haneli kod sizin girişimci kodunuzdur.

Profilinizde size özel verilen danışman kodunuzu Farmasi girişimcisi olmak isteyen kişiye verin ve www.farmasiint.com (Farmasi Resmi Web Sitesi) ‘da kayıt formunda bulunan “Sponsor Kodu” bölümüne yazmasını rica ediniz. Bu şekilde kayıt işlemi yaptığında yeni danışman sizin altınıza eklenir. Eğer sponsor kodunu boş bırakırsa rastgele bir danışmanın altına kayıt olmuş olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Başak kuru SAÇILDI dedi ki:

  Merhabalar ben telefondan üye oldum sponsor numaramı yanlış girmişim nasıl düzeltilir acaba

  1. Gül dedi ki:

   Yardımcı olan oldumu

  2. Aysenur dedi ki:

   Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Farmasi Blog