0546 958 8321
Sosyal Medya Hesaplarımız
Çay Ağacı BB Krem 50 ML

Farmasi’den yine bir efsane BB krem. Farmasi Çay Ağacı BB Krem, içeriğindeki çay ağacı yağı ile güçlendirilmiş formülü sayesinde diğer BB kremlere göre daha çok bakım yapıyor ve daha iyi şekilde kapatıyor. Çay ağacının temizleyici ve onarıcı özelliği sayesinde, sivilceli ve siyah noktaları azaltacaktır. Yüzünüz Farmasi Çay Ağacı BB Kremli iken yağlanmaya karşı direnci artacak ve dış etkenlere karşı dirençli olacaktır.

Farmasi Çay Ağacı BB Krem diğer bb kremler gibi sürüldükten sonra kurumaya başlamaz. Yüzünüz normal bir kremle kaplanmış gibi nemli bir şekilde kalır.

Farmasi Çay Ağacı BB Kremin Özellikleri

  • Kapatıcılığı yüksektir.
  • Mat ve hafif dokudadır.
  • Çabuk uygulanır.
  • Sivilceli cildi onarır.
  • Yüzü nemli tutar.
  • Zararlı dış etkenlere karşı koruma sağlar.
  • Yağlanmayı azaltır.

Not: Çay ağacı yağı, kendine has güçlü bir kokuya sahiptir. Farmasi Çay Ağacı BB Kremi sürdükten sonra çay ağacı kokusu yok olur. Koku ürünün temizleme gücünün göstergesidir.

Farmasi Çay Ağacı BB Krem Nasıl Kullanılır?

Farmasi Çay Ağacı BB Krem‘in “Açıktan Ortaya” ve Ortadan Koyuya” olmak üzere iki ton çeşidi vardır. Teninize uygun ürünü seçtikten sonra, üründen en etkili bir şekilde faydalanmak için ilk olarak tonikle cildinizi temizleyin. Cilt iyice temizlendikten sonra Farmasi Çay Ağaçlı BB kremimizi parmaklarınızın ucuna sürerek hafifçe ve eşit bir şekilde cildinize yayın. Farmasi çay ağaçlı BB kremin yapısı ince ve mat olduğu için sizi fırçayla veya süngerle uğraştırmayaz. Çay ağaçlı BB kremi uygulamaya başladıktan sonra kremin tonu cildinizde eşitlenecek ve doğal bir görüntü ortaya çıkacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Sedef dedi ki:

    Harika

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Farmasi Blog