0546 958 8321
Sosyal Medya Hesaplarımız

Adım Adım Farmasi’ye Başlangıç

Anasayfa » Adım Adım Farmasi’ye Başlangıç

Bu yazımızda Farmasi’ye yeni kayıt olmuş bir kişinin ilk başta neler yapması gerektiğini ve daha sonra kariyer için ne tür bir strateji geliştirmesi gerektiğini anlatacağız.

Bir işi onun hakkında bilgi olmadan ya eksik ya da hatalı yaparız. Ayrıca bilgisiz bir işe başlamak bize vakit ve motivasyon kaybı yaşatır. Bu yüzden yeni girişimcilerin bir an önce sistemi kavraması çok önemlidir. Bunun için de buradaki bilgileri öğrenmesi gerekmektedir.

1.ADIM: KAYIT

Farmasi girişimcisi olmak için ilk başta Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir. (Henüz kayıt olmadıysanız ve kayıt olmak istiyorsanız buraya tıklayınız) Her yeni girişimcinin aklında Farmasi ile alakalı bir çok soru vardır. İlk başta Sorular & Cevaplar bölümünü okumanızı öneririz. Eğer aradığınız soru orada yoksa aşağıda yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

2.ADIM: KAYIT SONRASI YAPILACAKLAR

Farmasi kataloğu ve güncel fırsatlar aylık olarak düzenlenmektedir. Yani ilk başta yeni girişimcilerin kampanyaları kontrol etmesi onun için iyi bir başlangıç olacaktır. Bizim tavsiyemiz yeni girişimcilerin ilk başta kendi ihtiyaçları için alışveriş yapması yönündedir. Böylelikle Farmasi ürünlerini bir başkasından duyarak değil de kendi deneyimleri ile tanımış olacaktır. Bu da satış yaparken ya da yeni üye yaparken kendi deneyimlerini anlatacağı için karşı tarafa daha fazla güven vermektedir. Kısacası siz ne kadar iyi Farmasi’yi bilirseniz o kadar çok satış veya yüksek kariyer yapma şansınız olacaktır.

Sizlere başlangıç için sadece yeni girişimciler için hazırlanmış ve satışı olan “Yeni Girişimci Paketi“ni almanızı öneririz. Ayrıca 3 aylık Hoşgeldiniz Kampanyasından faydalanmak için bulunduğunuz ay 180 TL puan siparişe tamamlamanızı öneririz. Şimdi bunları inceleyelim.

Yeni Girişimci Paketi Videosu

Bu videoyu izleyerek “Yeni Girişimci Paketi” hakkında detaylı bilgi almış olacaksınız.

Hoşgeldiniz Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Hoşgeldiniz Kampanyası format olarak bu şekildedir. Stok durumuna göre ürünler değişim gösterebilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak için bulunduğunuz ay içerisinde 180 TL Puan siparişe ulaşmanız gerekmektedir. 180 TL Puanı geçtiğinizde ilk ay hediyesi olan BB Krem + Zen Maskara sepetinize otomatik olarak eklenecektir. Bu hediyeyi de aldığınız için ikinci ay ikinci kampanya hakkınız doğacaktır.

Bu kampanyayı nasıl kaçırabilirsiniz?

Bulunduğunuz ay içerisinde 180 TL puandan az sipariş girerseniz ilk hediyeyi alamazsınız. Böylelikle sonraki hediyeleri de alma şansınız kaybolur. İlk ay 180 TL puanı geçip ikinci ay 180 den az girerseniz bu seferde ikinci ve üçüncü hediye kampanyaları da yanmış olur. Yani Hoşgeldiniz Kampanyasından yararlanmak için peşpeşe 3 ay 180 TL puanı geçmeniz gerekmektedir.

Aylık güncel Farmasi Kampanyaları ve Fırsatlarını Görmek için aşağıdaki butona tıklayın.

3.ADIM: BİLGİ

Farmasi’de prim neye göre alınır, neye göre lidere, neye göre müdür olursunuz? Doğrudan satış nedir? Nasıl çalışmalar yaparak müdür olurum gibi sorularınızı buradaki yazılarımızdan öğrenebilirsiniz.

Doğrudan Satış Nedir?: Tıklayınız..

Farmasi Prim Sistemi Nedir?: Tıklayınız..

Prim Nasıl Hesaplanır?: Tıklayınız..

Kariyer için Nasıl Çalışmalıyım?: Tıklayınız..

4.ADIM: SİSTEMİ TANIMA

Bu bölümde sistem kullanımı, sipariş verme, yeni üye ekleme ve askıdan alma gibi bir çok işlemi öğrenebilirsiniz. Eliniz ne kadar çabuk alışırsa, sisteme ne kadar çok hakim olursanız vakit kaybetmeden işlemlerinizi kısa sürelerde yapabilirsiniz.

Tüm Sistem Kullanım Videoları: Tıklayın..

Yeni Sipariş Girme: Tıklayın..

Sorun Çözme: Tıklayın..

Yeni Danışman Ekleme: Tıklayın..

Askıdan Danışman Alma: Tıklayın..

Ürün İadesi Yapma: Tıklayın..

5. ADIM: Geliştirme

Buradaki bilgileri ne kadar iyi bilir ve ne kadar iyi uygularsanız o kadar hızlı büyür ve kazancınızı katlarsınız. Satıştan ziyade kariyer odaklı, yani üye ekleyerek gelişmeyi tercih ederseniz uzun vadede çok yüksek kazançlar sizi beklemektedir. İlerleyen zamanlarda üye bulma ile ilgili sıkıntılar yaşarsanız alternatif üye bulma yöntemleri deneyebilirsiniz. Bunlar sosyal medya ve web siteleri reklamları ile olur. Web sitesi paketimizi incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Bunların dışında tavsiyelerimiz:

  1. Mümkünse kullanabileceğiniz tüm Farmasi ürünlerini kullanın ve kullandığınız ürünleri tavsiye edin. Kendi denediğiniz ürünü satma şansınız çok daha yüksektir.
  2. İşle ilgili detayları öğrenmeden arkadaşlarınıza anlatmayın. Hatalı bir şey aktardığınızda arkadaşlarınız sizi suçlayabilir.
  3. Yeni girişimci kaydı yapmaya en yakınlarınızdan başlayabilirsiniz. Başlangıçta acemilik olacağı için tanıdıklar size daha kolay tecrübe sağlayacaktır. İşi öğrenmeye başladıktan sonra yabancılarla konuşmaya başlayabilirsiniz. Yanıtlayamayacağınız bir soru sizi bilgisiz gibi gösterebilir ve motivasyonunuzu düşürebilir.
  4. Bilmediğiniz veya anlamadığınız yer olursa üst sponsorunuza veya onun üstlerine ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
  5. Mümkün oldukça Farmasi Girişimci Toplantılarına katılmaya çalışın. Farmasi Facebook Resmi sayfasında toplantı tarihleri yayınlanmaktadır.
  6. Tanıtım yapmak için yanınızda her zaman tester çantanız ve kataloğunuz olsun.
  7. Yeni eklediğiniz üyelere bu yazıyı atabilir veya bilgilendirme yapabilirsiniz. Yeni üyenin ilk siparişlerine yardımcı olun. İlk siparişi veren girişimciler sistemde hep kalmaktadır. O yüzden yeni üyeye ilk siparişi girdirmek çok önemlidir.
  8. Öğrendiğiniz bilgileri üyelerinize de hızlı bir şekilde öğretirseniz daha az sorumlulukla daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Farmasi Blog